Centrum Rehabilitacyjno – Edukacyjne im. Jana Pawała II
Odwiedź nas
Pasymska 21A 12-100 Szczytno
Zadzowń do nas
+ (48) 89 624 34 37
Wyślij nam wiadomość
cre@ce.com.pl
Godziny otwarcia
Pon - Piąt : 7 - 19

Nasza wizja

Poprzez ciągłe doskonalenie jakości działań, stały rozwój bazy i kierunków szkolenia nasz Zespół Specjalistów: lekarz neurolog, lekarz rehabilitant, psycholog, logopeda fizjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, każdego dnia utrzymuje najwyższy poziom i jakość kompleksowej rehabilitacji w dziedzinie opieki medycznej, rehabilitacji medycznej, terapii psychologicznej i logopedycznej oraz rehabilitacji społecznej i edukacji specjalnej.

 

Nasz misja

Centrum Rehabilitacyjno – Edukacyjne to miejsce wielospecjalistycznej diagnozy i terapii dzieci, młodzieży niepełnosprawnej oraz dorosłych. Jest to wyjątkowe miejsce gdzie nasi podopieczni w przyjaznych, szanujących autonomię każdego pacjenta warunkach stawiają milowe kroki w osiąganiu najwyższego poziomu funkcjonowania i poprawy jakości życia.

Nasz Ośrodek to znana marka na rynku rehabilitacyjnym. Posiadamy 21 letnie doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, osobami wymagającymi interwencji rehabilitacyjnej.

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny stanowi miejsce gdzie nasi podopieczni oraz ich potrzeby są dla nas najważniejsze. Sprawność i komfort życia naszych pacjentów jest celem najwyższym. Nasze działania skierowane są na poprawę i komfort ich życia.

Hasłem, które codziennie codziennie towarzyszy nam w pracy to „nie ma granic możliwości, są tylko bariery które trzeba przekroczyć”

Posiadamy najwyższej klasy specjalistów, nowoczesny sprzęt i zaplecze. Stosowane przez nas metody pracy są innowacyjne, stosowane na całym świecie, dzięki którym prowadzimy  skuteczną terapię i otrzymujemy stałe efekty.

image-divider